Styrelse

Styrelse – Hammarby IF HF (ungdom, utvecklingslag, damlaget)

Ordförande
Mats Norrstad, mats.norrstad@hammarbyhandboll.se

Vice ordförande
Johanna Frisk, johanna.frisk@hammarbyhandboll.se

Ledamöter
Carlo Galluzzi, carlo.galluzzi@hammarbyhandboll.se
Göran Andersen, goran.andersen@hammarbyhandboll.se
Lars Olsson, lars.olsson@hammarbyhandboll.se
Lars-Inge Berg, lars-inge.berg@hammarbyhandboll.se

För frågor gällande Hammarby Handboll AB och herrarnas a-lag i Handbollsligan, vänligen kontakta pressansvarig Livia Jakobsson, livia.jakobsson@hammarbyhandboll.se, 070-676 33 99