Kontakta oss

Kansli

Hammarby Handboll AB / Hammarby IF Handbollsförening
Tideliusgatan 44
118 69 Stockholm

kansli@hammarbyhandboll.se

Hammarby IF Handbollsförening (ungdom, utvecklingslag, damlag)

Jan Strandberg, idrottskonsulent (ungdomsverksamheten)
jan.strandberg@hammarbyhandboll.se

Hammarby Handboll AB (herrlaget)

Ove Radinger, klubbchef
ove.radinger@hammarbyhandboll.se

Biljetter

Frågor om biljetter och säsongskort, samt rabatterade biljetter till idrottsföreningar
biljetter@hammarbyhandboll.se

Sport

Pelle Rydell
pelle.rydell@hammarbyhandboll.se

Media

Livia Jakobsson, pressansvarig
070-676 33 99
livia.jakobsson@hammarbyhandboll.se

Sälj- och marknad

Lars Enström, säljansvarig
0705-188 898
lars.enstrom@hammarbyhandboll.se

Olle Palmén, säljare
070-744 41 95
olle.palmen@hammarbyhandboll.se

Anders Hallquist, ansvarig Bajenverket
0703-900 339
anders.hallquist@hammarbyhandboll.se

Evenemang och publikservice

Fredrik Brask, evenemangsansvarig
fredrik.brask@hammarbyhandboll.se